Szkółka piłkarska - podsumowanie weekendu
Sportowe podsumowanie minionego weekendu
18.03.2023 w Czeladzi na boisku ze sztuczną nawierzchnią Orlik E1 i E2 oraz Żaki F1 prowadzone przez trenerów Bartłomieja Borówkę i Kamila Piętkę rozegrały mecze ze Sportową Częstochową.
Mecze odbyły się w każdej kategorii wiekowej na 3 boiskach równocześnie. Gra trwała prawie przez 2 godziny non stop. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Byliśmy zdecydowanie lepszymi drużynami, z czego trenerzy i dopingujący rodzice byli bardzo dumni.
Również 18.03.2023r. w Czeladzi na boisku ze sztuczną nawierzchnią Młodziki D1 i D2, prowadzone przez trenerów Jacka Marca i Bartłomieja Jędrusika, rozegrały sparing z Javafit Sosnowiec.
Przy słonecznej i wiosennej pogodzie drużyny odbyły solidny mecz. Było dużo ambitnej walki o piłkę, dużo składnych i dynamicznych akcji. Spotkanie zakończyło się Naszym zwycięstwem 6:2. Sparing ten to kolejne Nasze doświadczenie i bardzo dobra lekcja.

Brawa dla Naszych MŁODYCH ZAWODNIKÓW, Brawa dla Trenerów i serdeczne gratulacje dla Rodziców.