17 kolejka: CKS CZELADŹ - MK Katowice

CKS CZELADŹ - MK Katowice 5:0 (3:0)

Bramki:

31' Laskowski

37' Derlatka

40' Śmiałkowski

60' Madejczyk

70' Jagusztyn

Skład CKS Czeladż: P.Pisarek- K.Ziółko, S.Krawczyk, S.Laskowski, J.Kawecki (C) - J.Nawrot, B.Derlatka - I.Jagusztyn, S.Pach, B.Madejczyk - O.Śmiałkowski

Rezerwowi: F.Gajdzik, K.Kurasz, M.Kołodziej, A.Mazur, A.Tyszcak, J.Starzak, M.Muszalik

Mariusz Muszalik (trener CKS Czeladź)Tak jak zakładaliśmy to my prowadziliśmy grę i nadawaliśmy ton, jednak do momentu strzelenia przez Nas pierwszej bramki przeciwnik dobrze się bronił.W szatni mówiliśmy sobie, że czasami w takich meczach stałe fragmenty gry decydują o losach spotkania i tak stało się dzisiaj, dwa rzuty rożne i oblicze meczu się zmieniło.Młody zespół MK Katowice nie miał argumentów w tym meczu, żeby się nam przeciwstawić.Ja osobiście jestem całym sercem za klubem z Kostuchny bo to moja rodzinna miejscowość i bardzo mocno życzę im utrzymania.