Szkółka piłkarska - co się działo w maju cz.2

11.05.2023r.

- Żaki F2 i Skrzaty nic a nic nie próżnowały..... na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czeladzi, w ramach treningu rozegrała sparing z zawodnikami z Olimpia Akademia Sportu. Gra Naszych zawodników była bardzo dobra, a świadectwem tego było m.in. wznowienie gry od bramki. Ponadto podczas sparingu było widać zaangażowanie i ciągłe dążenie do zdobywania kolejnych bramek.

- Grupa Skrzatów, w hali MOSiR Czeladź, zagrała mecz z drużyną Olimpii Sosnowiec. Było dużo grania, dużo frajdy i dużo strzelonych bramek.

13.05.2023r.

- Kolejne cenne doświadczenie zebrali Nasi adepci, którzy rywalizowali w lidze Żaków F2. Za nimi kolejny turniej w rozgrywkach pod egidą OZPN Sosnowiec.

- Młodzik Młodszy D2 przegrała mecz ligowy z zespołem KS Górnik Sosnowiec 0:5.

- Zorganizowaliśmy turniej w kategorii Żaki F1. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, dzięki czemu zagramy w finałach.

15.05.2023r. drużyna Naszych Młodzików D1, na wyjeździe, rozegrała mecz ligowy z zespołem Szczakowianka Jaworzno. Spotkanie odbywało się w bardzo dobrym tempie z obu stron. Na boisku była walka, determinacja, nieustępliwość w dążeniu do celu. Nasza drużyna stwarzała mnóstwo sytuacji pod bramką przeciwnika. Nie uniknęliśmy jednak błędów na boisku, które wykorzystał Nasz rywal. Mecz zakończył się Naszym zwycięstwem 3:4.

16.05.2023r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią Nasze Orliki E2 rozegrały mecz

z zespołem Progres Sosnowiec. Spotkanie od samego początku prowadzone było pod Nasze dyktando. Wszyscy zawodnicy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem w grę. Tego dnia wszystko "zagrało" Nam bardzo dobrze.

18.05.2023r. Nasi zawodnicy z rocznika 2012 (liga Orlik E1) rozegrali mecz z niepokonaną dotychczas ekipą Akademia 2012 Jaworzno. Spotkanie rozgrywane było w bardzo dobrym tempie z obu stron. Widać było, że drużyny chciały grać w piłkę, co sprawiało, że emocje na boisku i poza nim były fantastyczne. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem gości. W drugiej połowie Nasi zawodnicy zagrali bardzo konsekwentnie i finalnie wygraliśmy 6:2.

19.05.2023r. drużyna CKS Czeladź w 8 kolejce IV ligi okręgowej D2 Młodzik (RW) rozegrała mecz z APN Czeladź-Piaski. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0

20.05.2023r.

- Podopieczni trenera Bartłomieja Borówki wzięli udział w kolejnej serii Ligi Żaków. Turniej odbył się w Sarnowie. Nasza drużyna w każdym meczu walczyła o zwycięstwo i wychodziło Nam to wzorowo. Grze Naszych CeKaeSiaków przyglądał się i zbierał kolejne doświadczenie trener Błażej Madejczyk.

- Nasz zespół Młodzików D1 (V liga okręgowa D1 Młodzik RW) rozegrał mecz z KS Javafit Sosnowiec. Mecz był bardzo wymagający, ale Nasza drużyna pokazała się z jak najlepszej strony odnosząc zwycięstwo 6:3

- Zespół Naszych Orlików E2 wziął udział w Turneju Piłki Nożnej dla dzieci o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełtowskiego "Silesia CUP 2023". W turnieju wzięły udział najlepsze drużyny z danego Podokręgu, My razem z FA Zawiercie reprezentowaliśmy Podokręg Sosnowiec.