NOWY PARTNER - WYNAJEM-BUS.PL ŁUKASZ CEBULSKI
Na kilkadziesiąt godzin przed meczem 26 kolejki z Piaskami, przedstawiciele Zarządu Klubu Mariusz Zimoch i Przemysław Nieżychowski podpisali kolejną umowę partnerską tym razem z wynajem-bus.pl Łukasz Cebulski.
Nasz nowy Partner dysponuje flotą samochodów Renault Trafic long, które prowadzi się jak niemal samochód osobowy. Mogą przewozić do 9-u osób, są przystosowane także do przewozu osób niepełnosprawnych. Samochody są w rocznikach 2018 oraz od 2021-2024 r. z pojemnością bagażnika 1000l oraz silnikami o mocy 140-170 km z manualną oraz automatyczną skrzynią biegów.
Zachęcamy do korzystania z usług naszego Partnera komfort, jakość i elegancja, oraz nowoczesność. Teraz podróże mogą stać się wygodniejsze.