LIGA OKRĘGOWA: 19 kolejka CKS CZELADŹ - Sarmacja Będzin

CKS CZELADŹ - Sarmacja Będzin 1:2 (0:0)

Skład CKS CZELADŹ: P.Pisarek - K.Kurasz, S.Laskowski, S.Krawczyk, I.Jagusztyn - B.Derlatka, J.Nawrot - O.Śmiałkowski, S.Pach, B.Madejczyk - A.Tyszczak

Rezerwowi: F.Gajdzik, K. Leszczyński, M.Kołodziej, O.Kubicki, M.Ziółko, M.Muszalik, A.Mazur, M.Ryczko, A.Sosiński

Mariusz Muszalik (trener CKS Czeladź) powiedział po meczu: "Niestety kolejna porażka, bardzo słabo weszliśmy w mecz, zbyt wolna gra pozwalała przeciwnikowi spokojnie się ustawić i bardzo mądrze kontrować. Po pierwszej straconej bramce przejęliśmy inicjatywę, lecz nic z tego nie wynikało. Zbyt łatwo stracona druga bramka ustawiła mecz, choć odpowiedzieliśmy trafieniem z rzutu karnego to niestety nie byliśmy w stanie zdobyć drugiej bramki. Gratulacje dla przeciwnika który zagrał dobry mecz"