LIGA OKRĘGOWA: 18 kolejka CKS CZELADŹ - Pogoń Imielin

CKS CZELADŹ- Pogoń Imielin 0:2 (0:1)

Skład CKS CZELADŹ: P.Pisarek - S.Laskowski, S.Krawczyk, M.Kołodziej, K.Ziółko - B.Derlatka - I.Jagusztyn, S.Pach, A.Tyszczak, B.Madejczyk - O.Śmiałkowski

Rezerwowi:F.Gajdzik, K.Kurasz, O.Kubicki, A.Mazur, J.Nawrot, J.Starzak, M.Muszalik

Mariusz Muszalik (trener CKS Czeladź) powiedział po meczu:"Przestrzegałem chłopaków przed meczem, że przeciwnik przyjedzie bardzo zmotywowany i żądny rehabilitacji za porażkę z Ruchem Chorzów. Graliśmy zbyt wolno, choć mieliśmy przewagę to nic z tej przewagi nie wynikało za to rywal umiejętnie się bronił i zadał Nam dwa skuteczne ciosy. Trzeba przełknąć gorzką pigułkę i w następną sobotę zagrać dobre spotkanie. Dziękuję kibicom za doping i zapraszam na kolejny mecz”