Victoria Katowice Gospodarze

Łukasz Wolowski Drugi trener

VikiAdmin

25.10.2014

VICTORIA KATOWICE - KAMIONKA MIKOŁÓW 0-1 (0-1)
25 październik 2014, godz. 11:00, Katowice, ul. Boya-Żeleńskiego
Bramka: Karol Czarnecki (8')
Sędziowie:Adrian Sopniewski (główny), Michał Zaręba, Artur Wlosz

Pogoda: słonecznie, 12°C
Widzów: ok. 30
Kartki: Rafał Olszynka (Victoria), Karol Czarnecki (Kamionka)
Man of the Match: Adrian Foitzik

Składy:
VICTORIA: Adrian Foitzik - Rafał Olszynka, Dominik Bartkowiak, Kamil Wycik, Kamil Kukuryk - Janusz Dyszkowski, Mateusz Grzondziel, Marian Leśniowski (45' Dawid Skalik) - Paweł Wojciechowski (75' Michał Kwiatkowski), Dawid Jasiura, Sławomir Lipiński (60' Paweł Żymła)
REZERWA: Michał Lubnau, Jarosław Marciniak
TRENER: Wojciech Kocyba

KAMIONKA: Patryk Nowakowski - Marcin Kazimierczuk, Paweł Waleczek, Szymon Piecha, Sebastian Zebrowski, Adam Mroz, Dawid Larysz, Robert Kocur, Jakub Piecha, Karol Czarnecki, Emanuel Stompor
REZERWA: Marcin Lisoń, Krzysztof Kośny, Daniel Warzecha, Dariusz Lupa, Paweł Lechowicz, Thomas Wielek
TRENER:Janusz Małek

Opis:
Czwartą z rzędu porażką zakończył się pojedynek Victorii z Kamionką Mikołów w dziesiątej serii spotkań katowickiej B-Klasy. Kolejny raz stracona przez nasz zespół bramka w pierwszych minutach ustawia losy spotkania. Czarno-czerwoni wystąpili w mocno eksperymentalnym składzie ze względu na plagę kontuzji jaka nawiedziła zespół. Z Kamionką debiutowali kolejni młodzieżowcy, pozyskani w tym tygodniu dwaj obrońcy Kamil Wycik oraz Kamil Kukuryk.
Mimo straconej bramki w pierwszych minutach nasi chłopcy ambitnie dążyli do odwrócenia losów spotkania, rywal natomiast bardzo groźnie kontrował stwarzając wiele sytuacji bramkowych. Mikołowianie nie mieli jednak dziś szczęścia pod naszą bramką w której kilkoma znakomitymi interwencjami popisał się Adrian Foitzik. Po raz drugi z rzędu wybronił nawet rzut karny (tej samej sztuki dokonał w poprzedniej kolejce z Wawelem).
Niestety mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem rywali, a nasz zespół coraz bardziej pogrąża się na dnie tabeli.
Warto również docenić znakomitą pracę wykonaną przez trójkę sędziowską, którzy byli dziś praktycznie bezbłędni.
Już za tydzień nasz zespół czeka "Hit kolejki" w którym zmierzą się dwie najsłabsze jak do tej pory drużyny katowickiej B-Klasy, Victoria wybiera się do Świętochłowic na mecz z rezerwami Śląska Świętochłowice.