Jastrząb II Bielszowice Gospodarze
Victoria Katowice Goście

Bielszowice, ul. Sportowa

Jastrząb Bielszowice
Tomasz Kochut uporczywe naruszanie przepisów gry

Rafał Pasieka Fizjoterapeuta
Wojciech Kocyba Trener

VikiAdmin

15.10.2014

JASTRZĄB II BIELSZOWICE - VICTORIA KATOWICE 2-0 (2-0)
12 październik 2014, godz. 11:00, Ruda Śląska-Bielszowice, ul. Sportowa
Bramki: Michał Nowak (10', 25')
Sędziowie: Marek Kofin (główny), Grzegorz Szymanek, Mariusz Szymanek

Pogoda: słonecznie, 25°C
Widzów: ok. 20
Kartki: Tomasz Kochut (Jastrząb II)
Man of the Match: Thomas Paszek

Składy:
VICTORIA: Fabian Czerny - Rafał Olszynka, Dominik Bartkowiak, Janusz Dyszkowski, Michał Bromboszcz - Sławomir Lipiński, Paweł Żymła (68' Michał Kwiatkowski), Tomasz Łukowicz - Paweł Kwiatkowski, Jakub Gabryś (78' Dawid Skalik), Marian Leśniowski (50' Paweł Jędrasik)
REZERWA: Jarosław Marciniak
TRENER: Wojciech Kocyba

JASTRZĄB II: Adrian Chamluk - Tomasz Kochut, Krystian Mamoń, Marcin Michalski, Michał Nowak, Thomas Paszek, Marcin Remszel, Rafał Skudlik, Tomasz Śmigała, Krzysztof Wieczorek, Piotr Wodok
REZERWA: Damian Anioł, Sebastian Federowicz, Mateusz Garus, Sebastian Helwig, Marcin Żuk
TRENER: Piotr Wodok

Opis:
W niedzielny poranek zespół Victorii udał się na drugi z rzędu pojedynek wyjazdowy, tym razem do Bielszowic, dzielnicy Rudy Śląskiej. Kolejny raz wracamy jednak bez zdobyczy punktowej. Niestety, już podczas rozgrzewki można było zauważyć u niektórych naszych zawodników pewną niemoc, czy też niechęć. Odbiło się to oczywiście na grze zespołu już w pierwszych minutach spotkania. Po niepotrzebnych błędach szybko tracimy bramkę, a następnie drugą. W końcówce pierwszej części meczu marnujemy dwie jedyne dogodne sytuacje strzeleckie i schodzimy do szatni z wynikiem 0-2.
Po zmianie stron drużyna wygląda o wiele lepiej niż w pierwszej części meczu i zaczyna stwarzać sytuacje bramkowe, niestety nasza ofensywa wciąż jest bezskuteczna. Co prawda udaje nam się umieścić futbolówkę w bramce rywala, jednak gol słusznie nie zostaje uznany, gdyż na pozycji spalonej znalazł się nasz strzelec Dawid Skalik. Na duże brawa w tym spotkaniu zasługuje trójka arbitrów, która znakomicie prowadziła zawody. W naszych barwach zadebiutowało w tym spotkaniu dwóch zawodników, Jakub Gabryś oraz Sławomir Lipiński, którzy pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie.
Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy 2-0, a Victoria spada w tabeli na przedostatnią pozycję.

Poniżej link do galerii z meczu w Bielszowicach: