Autor:

Roonie10

Utworzono:

05.05.2019

Pierwsza połowa dość wyrównana od początku Lubecko próbowało strzelić nam gola jednak nieskutecznie.Po paru takich akcjach nasi zawodnicy wzięli sprawę w swoje ręce wyprowadzając groźne akcje z których dwie z nich kończymy golami dzięki czemu do przerwy prowadzimy 2:0.Po zmianie stron nadal przeważamy co udokumentowujemy bramką na 3:0 w ok 55 minucie z rzutu rożnego.Dalsza część meczu wygląda chaotycznie gdzie walka o piłkę trwa w środkowej części boiska z nielicznymi akcjami z obu stron.Ostatnie minuty to ataki gości z nielicznymi naszymi kontrami.W ok 85 minucie po zagraniu ręką w polu karnym naszego zawodnika Lubecko strzela gola z 11-stu metrów jednak jak się okazało była to bramka honorowa gości i ostatecznie wygrywamy zasłużenie 3:1.