Autor:

Roonie10

Utworzono:

28.04.2019

W dzisiejszym meczu pewnie wygrywamy z Rybakiem Ciasna 3:1.Pierwsze minuty to zdecydowanie dominacja gości którzy już w 10 minucie objęli prowadzenie po naszym błędzie.Dalsze minuty to kilka groźnych sytuacji Rybaka jednak na nasze szczęście nie przegrywamy wyżej.Unia próbowała grać swoje czyli podaniami dojść do bramki rywali jednak nic to nie dawało.Od ok 25 minuty zaczęliśmy grać długimi piłkami co dało efekt gola na 1:1.W ok 40 minucie strzelamy kolejną bramkę tym razem z rzutu rożnego.Do przerwy wynik się nie zmienił i prowadzimy 2:1.Po zmianie stron to nasi zawodnicy przejęli inicjatywę stwarzając kilka groźnych sytuacji bramkowych.Między 55 a 65 minutą walką toczyła się głównie w środku boiska.W 70 minucie po długim podaniu niefortunnie interweniuje obrońca Ciasnej kierując piłkę do własnej bramki.Ostatnie minuty to po kilka sytuacji z obu stron boiska jednak wynik nie ulega zmianie i zasłużenie wygrywamy 3:1.Mecz nie odbył się tak jak byśmy chcieli Ciasna dobrze broniła dostępu do swojej bramki dlatego zdecydowaliśmy się grać długie piłki jednak udało się wygrać i utrzymać pozycje w tabeli.