Autor:

Roonie10

Utworzono:

16.04.2018

W dzisiejszym meczu przegrywamy 2:3 z Victorią Strzebiń.Spotkanie zaczęło się dobrze dla nas ponieważ od początku narzucamy swój styl gry stwarzając kilka sytuacji bramkowych.Bramkę na 1:0 strzelamy w ok 20 minucie spotkania.Później dalej atakujemy marnując stu procentowe sytuacje w tym rzut karny.Goście zagrozili nam 3 razy.Po zmianie stron to goście szybko doprowadzili do wyrównania jednak na odpowiedź Unii też długo nie czekaliśmy i znów prowadzimy 2:1.Po strzelonej bramce weszło w naszych zawodników rozluźnienie i Vicotria znów doprowadza do remisu 2:2. Późniejszy fragment meczu to gra głównie w środkowych strefach boiska.Końcówka meczu należała już do gości i to Vicotria strzela nam bramkę w 79 minucie na 2:3.Do końca spotkania nie byliśmy w stanie już nic strzelić i przegrywamy bardzo ważne dla nas spotkanie.