Piast Ożarowice Gospodarze

Widzów:

Marek Musiał akcja ratunkowa

18.05.2017

Niestety w zaległym spotkaniu nasza drużyna uległa w Ożarowicach tamtejszemu Piastowi 3 do 1. Pomimo porażki należy się szacunek naszemu zespołowi ponieważ jak wszyscy wiemy borykamy się z ogromnymi problemami absencji naszych zawodników z powodu kontuzji, ponadto przez 40 minut drugiej połowy nasi zawodnicy grali w 10 ponieważ Marek Musiał otrzymał czerwień za akcje ratunkową. W pierwszej połowie po głupim błędzie w liniach obrony tracimy bramkę, ale już po kilku minutach Adam Wałek doprowadza do wyrównania. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Adam Wałek powinien doprowadzić do wyrównania ale przeniósł piłkę nad poprzeczka niestety. Druga połowa jak wspomniałem zaczęła się dla nas fatalnie, a bramki straciliśmy po dobrych uderzeniach zawodnika Ożarowic z rzutów wolnych. Pomimo gry w 10 nasi zawodnicy walczyli jak mogli i mieli kilka okazji by pokusić się o strzelenie bramek, jednak ta sztuka się nie udała.

Zapraszam już teraz na niedziele spotkanie o godz. 16.00 z rezerwami Polonii Bytom. Nasi zawodnicy zagrają jak zwykle dla Was więc pomimo nie najlepszej pory dnia bardzo proszę o przybycie na boisko.