Andaluzja Brzozowice-Kamień - STS Czarni - Sucha Góra

Łukasz Zamachowski

czarny65

26.09.2015

Jakże odmienny mecz zagraliśmy dzisiaj w porównaniu do poprzedniej soboty. W dniu dzisiejszym od pierwszych minut graliśmy skoncentrowani, graliśmy kombinacyjnie piłką co pozwoliło nam w prosty sposób rozmontowywać obronę gospodarzy. Efektem tego było kilka wyśmienitych okazji do zdobycia bramki, dwie z nich miał Łukasz Zamachowski ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafiał w jego nogi. Ten sam zawodnik w pełni zrehabilitował się w 20 minucie w której to zdobył bramkę mianem „stadiony świata”. Będąc z piłką na ok 45 metrze od bramki „Andy” huknął jak z armaty i efektownym lobem piłka wpadła „za kołnierz” zdezorientowanego bramkarza gospodarzy. Ta bramka w pełni nam się należała. W pierwszej połowie doskonałej, kolejnej sytuacji sam na sam z bramkarzem gości nie wykorzystał Dawid Skorupski trzeba jednak dodać iż jest to kolejny bardzo dobry mecz tego zawodnika. Druga połowa to przewaga gospodarzy którzy koniecznie chcieli doprowadzić do wyrównania co w końcu im się udało i w 55 minucie ale my tez mieliśmy swoje okazje , szczególnie groźne były stałe fragmenty gry wykonywane przez Łukasza Kamela. Gospodarze mieli też kilka okazji do podwyższenia wyniku ale jak zawsze my mogliśmy liczyć na Arka Wachlarza który uchronił nasz zespół od utraty drugiej bramki. Ostatecznie remis to wynik dla nas dobry w myśl powiedzenia „ jak nie możesz meczu wygrać to go przynajmniej zremisuj” co nam się udało, choć na dwie minuty przed końcem sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego na Dawidzie Skorupskim ( sami zawodnicy gospodarzy przyznali że karny był ) . (http://csg.futbolowo.pl)