AKS Mewa Krubin Gospodarze
Sokół Serock Goście

Krubin

Sokół Serock
Jakub Groszkowski wybicie piłki poza boisko po gwizdku sędziego

Mirosław Świerczyński Kierownik drużyny
Arkadiusz Siemiński Trener
Leszek Wierzbowski Fizjoterapeuta
Krzysztof Mikosza Drugi trener

mireksokol

01.05.2015
Na mecz z Mewą Krubin jechaliśmy w strugach ulewnego deszczu i odgłosach burzy. Na szczęście zostawiliśmy złą pogodę z tyłu. Na miejscu powitało nas pochmurne niebo i silny wiatr. Po krótkiej odprawie w nowej ładnie urządzonej szatni wyszliśmy na boisko pełni obaw. Wiedzieliśmy, że Mewa mimo iż zajmuje ostatnie miejsce w grupie łatwo pola nie odda. Gwizdek sędziego rozpoczyna mecz. Już w pierwszych minutach rzuciliśmy się na bramkę gospodarzy. W 6 minucie Krystian Szambelan podaje do Patryka Kalinowskiego (Messi). Ten zostaje sam na sam z bramkarzem i nie marnując okazji strzela pierwszą bramkę.Prowadzimy 0:1!Już w następnej minucie próbę strzału podejmuje Jakub Groszkowski (Groszek), niestety niecelnie. W 9 minucie popełniamy błąd w środku pola. Piłkę dostaje zawodnik Krubina na czysty strzał z 15 metrów i mamy1:1. Nie tak widzieliśmy początek tego meczu. 15 minuta przynosi kolejną groźną sytuację pod naszą bramką. Michał Durzyński (Misiek) wykazuje się doskonałym refleksem i broni stu procentową bramkę. W 17 minucie po zderzeniu się kolanami poza boiskiem Paweł Badenko (Pawka), na szczęście uraz okazał się niegroźny. Gospodarze wykorzystują chwilowe osłabienie i znowu Misiek ma piłkę w rękach. W 27 minucie mamy kolejną doskonałą sytuację na zdobycie bramki, dośrodkowanie z prawej strony i okazji nie wykorzystuje Mesii. 35 minuta Adrian Koza podaje do Groszka. Jest czas ułożyć sobie piłkę na prawej nodze. Dokładny strzał w lewą stronę bramki, piłka odbija się od słupka i jest1:2. W 37 minucie brutalny faul od tyłu na Messim (udało się zrobić zdjęcie), zawodnik gospodarzy dostaje tylko żółtą kartkę. W 43 minucie po dośrodkowaniu Rafała Chmielewskiego Messi bardzo silnym strzałem próbuje podwyższyć wynik do szatni ale strzał jest niecelny. Koniec pierwszej połowy. Drugą połowę rozpoczynamy z wiatrem w plecy. W 48 minucie po rzucie rożnym gospodarzy piłka znowu ląduje w rękach Miśka. Już kolejny raz nasz bramkarz pokazuje klasę. W 50 minucie ponowna próba Messiego i tym razem również nieudana. W 58 minucie zaczynamy grę z rogu boiska. Pawka uderza piłkę głową i naprawdę niewiele się myli z bramką. Druga połowa ewidentnie należy do naszej drużyny. W 62 minucie Messi wykonuje rzut wolny i piłka ląduje w bramce. Niestety sędzia odgwizduje spalony. Mimo, że gramy lepiej w drugiej połowie to piłkarze Mewy cały czas próbują odrobić stratę. Końcówka meczu bardzo nerwowa z obu stron, co zmusza sędziego do kilkukrotnego wyciągnięcia żółtego kartonika. Po doliczonych 5 minutach gwizdek sędziego kończy mecz. Z Krubina wyjeżdżamy z kolejnymi 3 punktami, zajmując 5 miejsce w tabeli. Następny mecz z Victorią Sulejówek również na wyjeździe.Niedziela 10 maja godz. 17.00.