Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze
Sokół Wola Goście

Kobiór

25.07.2020

Już w 9 minucie meczu nasi rywale wyszli na prowadzenie. Bartłomiej Więckowski wygrał pojedynek biegowy z obrońcą Leśnika i strzelił w krótki róg bramki strzeżonej przez Michała Woźnicę. W 18 minucie centra z lewej strony i ten sam zawodnik niepilnowany w polu karnym skierował piłkę głową do siatki. Nadzieję gospodarzom dała bramka kontaktowa w 29 minucie meczu. Woźnica wybił piłkę do napastników, Marek Jędyczek zgrał głową do Marcina Myszora, ten ograł obrońce i mocnym strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce. Leśnik przycisnął gości i oddał kilka groźnych strzałów, ale w 42 minucie Sokół wykonywał rzut wolny z okolic połowy boiska. Obrońcy Leśnika stanęli a piłkę głową musnął lewy obrońca z Woli - Łukasz Pyrlik czym zaskoczył naszego bramkarza. W drugiej połowie obie drużyny miały swoje okazje, m.in. Więckowski mógł skompletować hat-tricka, lecz jego strzał zatrzymał się na słupku. Jako pierwsi w drugiej połowie bramkę zdobyli gospodarze. Po dobrej akcji Leśnika i błędach obrońców gości Marek Jędyczek ładnym strzałem pokonał rezerwowego bramkarza Sokoła. Leśnik dążył do remisu, lecz po jednej kontrze i centrze lewej strony strzałem głową 18-letni Karol Kudyba zapewnił Sokołowi zwycięstwo.

6.05.2015.(środa), 17:30 - Kobiór

Leśnik Kobiór 2:4(1:3) Sokół Wola

0:1 - Bartłomiej Więckowski, 9 min

0:2 - Bartłomiej Więckowski, 18 min (głową)

1:2 - Marcin Myszor, 29 min

1:3 - Łukasz Pyrlik, 42 min (głową)

2:3 - Marek Jędyczek, 72 min

2:4 - Karol Kudyba, 82 min (głową)

Sędziowali: Sonia Zawisz (główny) oraz Tomasz Sitko i Dawid Konieczny (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski (90+2.Błażej Kozyra), Dominik Bam, Robert Hyba, Sebastian Suchan (46.Rafał Ulman) - Paweł Targiel, Rafał Białas, Tomasz Zawadzki - Marcin Myszor, Marek Jędyczek, Dawid Kulisz (74.Krzysztof Gruszka).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus, Marcin Zienkiewicz.

Trener: Adrian Cebula.

Sokół: Piotr Kwaśniewski (24.Kacper Zieliński) - Łukasz Grabowiecki, Rafał Kula, Jakub Faruga, Łukasz Pyrlik, Bartłomiej Gwóźdź (75.Grzegorz Dobosz), Sławomir Odrobiński (65.Jacek Rozmus), Mateusz Pelikański, Karol Kudyba, Dawid Hamerla, Bartłomiej Więckowski.

Rezerwowi: Rafał Zimnol, Mariusz Jarnot, Kacper Kudyba.

Trener: Bogdan Stawowy.

Żółte kartki: - Łukasz Pyrlik (43.faul).