Szkółka piłkarska CKS CZELADŹ - co się działo w weeekend?

Zmagania ligowe zaczęła także naszaszkółka piłkarska. Oczywiście poza ligą, braliśmy udział w turniejach. Poniżej opis tego co się działo w ten weekend.

31.08.2024

Młodzik D2rozpoczął zmagania nowego sezonu wyjazdowym spotkaniem z Orbitą Bukowno. Mimo, że zespół tak naprawdę rozpoczyna swoją przygodę w tej kategorii rozgrywkowej, zaprezentował się w tym meczu bardzo dobrze. Jest potencjał, ambicja, radość i uśmiech. Wygrywamy 6:1.

Młodzik D1po ciężkim meczu wygrywa 3:2 z Sarmacją Będzin. Drużyna walczyła do samego końca co zaowocowało w końcowy wynik. Bramki zdobyli:Bartłomiej Paluszkiewicz, Kacper Fatyga

01.09.2024

Orlikipod wodzą treneraKamila Piętki wygrywają turniej w Tarnowskich Górach.MVP turnieju został Kacper Chruszcz.Królem strzelców Jakub Pacak

Orlik E2 grupa IIIprzegrywa na wyjeździe w Zawierciu. Młodzi CeKaSiecy zagrali bardzo dobry mecz niestety fizycznie przegrali.

Debiut Żaków F1 w lidze Orlika E2 V liga.Nasi zawodnicy pod wodzą Bartłomiej Borówki i Błażeja Madejczyka pokonali zespół SALOS Dąbrowa Górniczą 7-1 (1-1).Na boisku od początku meczu młodzi zawodnicy zmagali się z dużą tremą, gdyż był to ich pierwszy mecz w lidze orlika,ale z każdą minutą się rozkręcali i wygrali pewnie.

Trampkarz C2, nasza drużyna zmierzyła się po raz pierwszy na pełno wymiarowym boisku. Mecz został rozegrany perfekcyjnie. Bramki zdobyli :Bartosz Paluszkiewicz, Oliwier Chruszcz, Marcel KopećNależy też wyróżnić naszych bramkarzy, którzy zachowali czyste konto:Dawid Staniszewski, Szymon Żyra.

Młodzik D2miał intensywny weeeknd. W sobotę rozpoczęli zmagania ligowe, by następnego dnia wybrać się do Bytomia i rozegrać spotkanie z tamtejszą Polonią. Rozegrany mecz to kolejna okazja dla młodych piłkarzy na zdobycie kolejnych cennych doświadczeń na boisku.

Powiązana galeria: