SZKÓŁKA PIŁKARSKA CKS CZELADŹ: 12.10-15.10.2024
Grała szkółka.....12.10-15.10.2024r.
ORLIK E2 - 5 LIGA
Zawodnicy z Żaków F1 rozegrali kolejny mecz w lidze Orlika. Do Czeladzi przyjechał zespół Warty Zawiercie. W mecz lepiej weszli zawodnicy gości i po kilku chwilach przegrywaliśmy. Taki zimny prysznic zadziałał mobilizująco na naszych zawodników i kolejne minuty należały do nas. W drugiej połowie mecz się wyrównał i finalnie zwycięstwo zostaje w Czeladzi.
ŻAKI F1
Druga część Żaków F1 rozegrała kolejny turniej Ligi Żaków tym razem w Jaworznie. Bardzo dobra postawa naszych podopiecznych, mimo ze warunki pogodowe nie rozpieszczały.
ŻAKI F2
W minioną sobotę po raz kolejny drużyna rocznika 2017 spotkała się z zespołami Sarnowa, Dąbrowy Górniczej oraz Sosnowca rozgrywając kolejny wartościowy turniej.
MŁODZIK D2
Weekendowe zmagania drużyny rocznika 2013 to rozegrane dwa spotkania. W sobotę zespół udał się do Łaz pograć z UKS Jedynką. Mecz „przespaliśmy” i tylko pozostało wyciągnięcie wniosków do dalszej pracy.. Natomiast w niedzielę drużyna pojechała na sparing do Olsztyna aby rozegrać sparing z Rakowem Częstochowa. W tej konfrontacji zespół pokazał zupełnie inne oblicze zaangażowanie i wola sportowej walki zaowocowała w tym spotkaniu.
Jedynka Łazy - CKS Czeladź 4:0
Raków Częstochowa - CKS Czeladź 2:3
ORLIK E2
W minioną niedzielę drużyna Orliki E2 rozegrała kolejny mecz ligowy. Gościliśmy drużynę BKS Sarmacja Będzin. Mecz rozpoczął się dla nas dobrze i strzelamy 2 bardzo ładne bramki, po ładnych akcjach. Stwarzaliśmy jeszcze więcej sytuacji do strzelenia bramki ale piłka nie wpadała do siatki. Niestety pojawiają się błędy w kryciu i przeciwnik to wykorzystuje. Do przerwy przegrywamy 2:3. W drugiej połowie stwarzamy sytuacje lecz marnujemy je a goście po naszych błędach są skuteczni. Przegrywamy mecz 2:8. Brakuje skuteczności pod bramką przeciwnika, błędy w kryciu i w celnych podań. Nad tymi elementami musimy popracować na treningach.
ORLIK E1 - 3 LIGA WOJEWÓDZKA
W dniu wczorajszym gościliśmy drużynę Salos Dąbrowa Górnicza. Mecz rozpoczął się od naszych ataków i po pierwszych 5 minutach powinniśmy prowadzić 4:0, niestety brakowało wykończenia. Z minuty na minutę drużyna się bardziej rozkręcała czego efektem było strzelenie dwóch bramek. W drugiej połowie również dominowaliśmy pod każdym względem. Brakowało tak jak w pierwszej połowie skuteczności, gdyż zmarnowaliśmy w przeciągu meczu mnóstwo sytuacji. Jest to element, który musimy na pewno potrenować. Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu dlatego możemy być zadowoleni.
CKS Czeladź 6:0 Salos Dąbrowa Górnicza
Dziękujemy rywalom za sportową rywalizację
BRAWO MŁODY CKS