STREFA OXYGEN - ponownie Naszym Partnerem
Śpieszymy poinformować, że odnowiliśmy umowę z Naszym Partnerem Strefą Oxygen, mieszcząca się w Sosnowcu przy ul. Zwycięstwa 6.
Przy przedłużeniu umowy Klub reprezentowali Prezes Mariusz Zimoch oraz doradca Zarządu i przedstawiciel firmy Klimainstal Sosnowiec Pan Tadeusz Zarębski.
Tlenoterapia hiperbaryczna to innowacyjny zabieg, który pozwala na dostarczenie organizmowi wyższej koncentracji tlenu w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego. W Sosnowcu, obiekt oferujący tlenoterapię hiperbaryczną zapewnia wyjątkowe doświadczenie zdrowotne i regeneracyjne. Zabieg ten ma na celu wspomaganie procesów regeneracji tkanek, redukcję stanów zapalnych, poprawę krążenia oraz ogólną poprawę samopoczucia.
Przeciwwskazania
Przeciwwskazaniem do tlenoterapii jest: rozrusznik serca, odma płucna, aktualna choroba typu angina, gorączka, katar, ciąża, zabieg operacyjny w obrębie klatki piersiowej lub ucha, leki stosowane w leczeniu alkoholizmu, chemioterapii, w wyniku poparzeń.
Strefa Oxygen w Sosnowcu specjalizuje się w tlenoterapii, która ma właściwości relaksacyjne oraz regeneracyjne, dotleniające wszystkie organy i poprawiające krążenie.
Tlenoterapia hiperbaryczna to sprawdzona metoda przyspieszonej regeneracji organizmu dzięki stopniowemu wdychaniu 100% tlenu i przebywaniu w środowisku podwyższonego ciśnienia. W Polsce zyskuje ona coraz większą popularność.
To dobry pomysł na prezent, ponieważ:
- zabieg wspomaga procesy regeneracji organizmu, przyspieszając gojenie się ran i urazów,
- pomaga w redukcji stanów zapalnych oraz łagodzeniu objawów różnych schorzeń,
- wizyta w Strefie Oxygen zapewnia ogólne oczyszczenie i regenerację organizmu, wspierając jego zdrowie i witalność.
Firmie Strefa Oxygen bardzo dziękujemy za zaufanie i liczymy na długą, owocną współpracę.
Nasi zawodnicy już wypróbowali, korzystają i bardzo polecają!