NOWY PARTNER - GRUPA ELBIT
FIRMA ELBIT zostaje partnerem CKS Czeladź.
Podpisanie umowy, było wynikiem kilku owocnych rozmów Prezesa Mariusza Zimocha z właścicielami Grupy ELBIT.
Grupa Elbit to czeladzka firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. ELBIT należy do ścisłej czołówki przedsiębiorstw, które specjalizują się w branży galwanotechnicznej. Firma stawia na ciągły rozwój - łączy najwyższą jakość produktów oraz konkurencyjne ceny. ELBIT wdraża zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz patenty.
Oferta ELBIT jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających producentów z różnych branż, m.in.: samochodowej, lotniczej, energetycznej, górniczej, maszynowej, spożywczej czy elektronicznej, którzy cenią sobie wysoką jakość usług, czas i wygodę.
ELBIT oferuje pełen wachlarz usług galwanizacyjnych, na które składają się: złocenie, srebrzenie, niklowanie, niklowanie chemiczne, niklowanie wysokofosforowe, cynowanie, anodowanie, barwienie aluminium, miedziowanie.
Cudownie, że lokalni przedsiębiorcy coraz częściej włączają się w pomoc i wsparcie Naszego Klubu, gdzie trenuje już ponad 200-stu zawodników w różnym wieku!
Liczymy na wieloletnią współpracę, z której obie strony będą zadowolone. Dla Klubu to olbrzymia pomoc, a dla Firmy Elbit rozpoznawalność marki, mamy nadzieję, że zwiększenie ilości klientów, ale najbardziej jak sami właściciele mówią, satysfakcja z pomocy miejscowemu Klubowi z olbrzymią tradycją, Klubowi, który wychował kilku Reprezentantów Polski.
WSPÓLNIE BUDUJEMY CZELADZKI SPORT