Niepokonani (ankieta)

CKS Czeladź jest jedną z czterech drużyn w województwie śląskim, które w rundzie jesiennej nie doznały porażki.
Nasza drużyna w 15 spotkaniach odnotowała 12 zwycięstw i 3 remisy, wygrywając przy tym wszystkie (8) mecze na własnym boisku.

Mimo, że jak dotąd najwięcej bramek w rozgrywkach zdobyli piłkarze Unii Dąbrowa Górnicza, to reprezentujący CKS Bartłomiej Borówka otwiera listę najskuteczniejszych graczy sosnowieckiej klasy A. A oto lista najlepszych strzelców w rundzie jesiennej:

15 - Borówka (CKS)
 13 - Kapela, Stworzyjan (obaj Unia)
 11 - Schufreida (Zew)
 10 - Szadkowski (Źródło), Wieczorek (Dąbie)
 9 - Kocot (Poręba)
 7 - Katolik (Jedność), Bzdręga (Łagisza), Nowak (CKS), Ryczko (CKS), Wróblewski (Unia)

Obecnie piłkarze są w okresie roztrenowania, które nie będzie jednak trwało zbyt długo. Nasi zawodnicy przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną już na początku stycznia, mają już również zaplanowane wszystkie mecze sparingowe. Warto zauważyć, że drużynie stawiane są coraz wyższe wymagania, dlatego w okresie przygotowawczym przeciwnikami CKS Czeladź będą wyłącznie drużyny z wyższych lig. Niewykluczone są również wzmocnienia składu, o których będziemy informowali na bieżąco.
   Dziękując naszym zawodnikom za udaną rundę jesienną, liczymy na jeszcze lepszą wiosnę.