Mikołajki z CKS
Mikołajki z CKS Czeladź
Stało się już tradycją, że Czeladzki Klub Sportowy co roku organizuje "Mikołajki" dla zawodników naszej Szkółki.
Sprawę mamy "ułatwioną" ponieważ Nasze dzieciaki są zdolne, a przede wszystkim grzeczne, więc Mikołaj bardzo chętnie do Nas przyjeżdża.
Święty Mikołaj wraz z Zarządem Klubu, który pełnił rolę pomocników i odwiedzili wczoraj wszystkich Naszych zawodników na zajęciach
Mikołaj zanim zaczął jednak wręczać prezenty, rozmawiał na przeróżne tematy z dzieciakami, nie zabrakło także dyskusji, a jakże..... o odbywających się Mistrzostwach Świata i naszej Reprezentacji - zdaniem Naszych "młodych Cekaesiaków" w kadrze narodowej zabrakło Naszych trenerów
Podczas spotkania nie zabrakło również pytań sprawdzających wiedzę Naszych młodych zawodników odnośnie Klubu
Zabawa z Mikołajem była radosna i pełna atrakcji, a dzieci były szczęśliwe mogąc spędzić czas z Naszym "Świętym"
Nie byłoby tak pięknie i Mikołajkowo... gdyby nie kilka ważnych osób:
Serdeczne podziękowania dla Prezesa Klubu oraz całego Zarządu za organizację paczek i włożoną pracę w dniu imprezy.
Podziękowania dla Miasta Czeladź - Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej za pomoc w organizacji Mikołajek.
Podziękowania dla trenerów, rodziców i opiekunów za ukierunkowanie swoich pociech na sport i wybór naszego Klubu.
Podziękowania dla zawodników za wzorowe zachowanie przez cały rok i super osiągnięcia, a wiemy, że będzie jeszcze lepiej.
Podziękowania dla firmy Hello logistics & Hello road za pomoc przy organizacji Mikołajek i ufundowanie ładnych worków.
Podziękowania dla Świętego Mikołaja, bo był jak zawsze przygotowany - Michał Powallo dziękujemy.

Za rok liczymy, że kolejny raz zawita do nas Święty Mikołaj!!! Obiecujemy, że będziemy na to ciężko pracować

HO HO HO