Grupy młodzieżowe - turniej "KS Chełmek CUP"
24 marca - dwie Nasze drużyny wzięły udział w Turnieju "KS Chełmek CUP".
W rozgrywkach rocznika 2014 łącznie udział wzięło 14 zespołów. CeKaeSiaki, w swojej grupie, zmierzyły się z takimi drużynami jak:
- Akademia Piłkarska Unia Oświęcim
- Football4pro Bielsko-Biała
- Szkoła Piłkarska Górnik Libiąż
- Akademia Piłkarska Bumerang Ruda Śląska
- KSB Lędziny dziewczęta
- MKS Krakus Nowa Huta
Wyniki poszczególnych meczów
CKS Czeladź vs AP Unia Oświęcim 5:0
CKS Czeladź vs Footballu4pro Bielsko-Biała 0:2
CKS Czeladź vs KSB Lędziny dziewczęta 5:0
CKS Czeladź vs AP Bumerang Ruda Śląska 1:2
CKS Czeladź vs SP Górnik Libiąż 1:1
CKS Czeladź vs MKS Krakus Nowa Huta 2:0
Rozgrywki w grupie zakończyliśmy na 4 miejscu, a ostatecznie w turnieju zajęliśmy 7 miejsce.
W rozgrywkach rocznika 2016 Nasz Klub reprezentowały Żaki F2, które rozegrały mecze z następującymi drużynami:
- KS Unia Bieruń Stary
- GLKS SferaNET Wilkowice
- KS Chełmek
- LKS Strumień Dzieci i Młodzież
- Football4pro Bielsko-Biała
Turniej zakończyliśmy tuż za podium, jednak bardzo cieszy Nas fakt, że podczas takich turniejów chcemy i gramy w piłkę, ale wiemy, że musimy jeszcze bardziej popracować nad skutecznością.
Podsumowując cały Turniej, dziękujemy Naszym zawodnikom za to, że dali z siebie wszystko, i że za każdym razem wychodząc na boisko są w pełni skupieni i zaangażowani.
Rodzicom dziękujemy za wspaniały doping, a Trenerom za wsparcie i motywację CeKaeSiaków.