10 Charytatywny Turniej z Gwiazdami 12/13 marca 2022

Już dziś serdecznie zapraszamy na 10 Charytatywny Turniej z Gwiazdami, tradycyjną imprezę organizowaną przez Czeladzki Klub Sportowy.
Turniej Gwiazdkowy, rozgrywany z reguły w grudniu lub styczniu, ze względu na trudności związane z epidemią zostanie rozegrany tym razem 12 marca z lekko zmodyfikowaną nazwą, a dzień później towarzyszyć mu będą dodatkowe atrakcje.

W tym roku gramy i zbieramy fundusze dla chorego Wojtka Woźniaka, którego czeka operacja serca. Mamy nadzieję, że zebrane dzięki Waszej hojności środki pomogą Wojtusiowi na powrót do zdrowia.

12 marca odbędzie się w hali MOSiR w Czeladzi turniej piłkarski połączony z kiermaszem i wieloma innymi atrakcjami, odbędą się licytacje zebranych przedmiotów, w tym oczywiście rozmaitych pamiątek sportowych.
13 marca spotykamy się w Kopalni Kultury, gdzie odbędzie się koncert muzyczny, a także finał niektórych licytacji.

O szczegółach imprezy będziemy informowali na bieżąco.