W sobotę kolejny turniej dla dzieci organizowany przez CKS Czeladź

W sobotę kolejny turniej dla dzieci organizowany przez CKS Czeladź

Już w najbliższą sobotę, 2 lutego 2019 roku, w hali MOSiR w Czeladzi odbędzie się kolejny turniej piłkarski dla dzieci, którego organizatorem jest CKS Czeladź.

Koordynatorem turnieju, w którym wystąpi ponad 150 zawodników jest nasz trener, Kamil Kuzior. Podczas całodniowych zmagań na parkiecie hali MOSiR mierzyć będą się zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych U8 oraz U9. Warto podkreślić, że w każdej grupie wiekowej wystąpi po 6 drużyn. W turnieju zagrają drużyny z Zagłębia Dąbrowskiego, Śląska i Małopolski. Sprawia to, iż przed nami kolejny już turniej rangi wojewódzkiej, którego jesteśmy organizatorem w tym roku!

Wśród zaproszonych drużyn są: Górnik Sosnowiec, Czarni Sosnowiec, Akademia Sportu Wojkowice, FA Zawiercie, FA Czeladź, Mam Talent Krzeszowice, Kolejarz Gliwice oraz Fablok Chrzanów.

Oczywiście w turnieju,w każdej kategorii wiekowej, wystąpią także nasze zespoły. Czeka nas super zabawa, wielkie emocje i co ważne wszyscy będą zwycięzcami bowiem dla każdego uczestnika organizator zadbał o medale. Będą też dyplomy i puchary dla wszystkich drużyn. Organizatorzy wybiorą najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju. Będzie tradycyjnie bufet, gdzie będzie można zakupić kawę, herbatę i pyszne ciasto.

Zapraszamy!

Sobota, 2 lutego 2019 roku, Godzina 9:00 - Hala MOSiR w Czeladzi!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości