VII Edycja rozgrywek CLA zakończona

Zakończyła się VII edycja rozgrywek Czeladzkiej Ligi Amatorów.

20 grudnia 2014r w hali MOSiR podczas V Turnieju Gwiazdkowego odbędzie się ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień dla wszystkich drużyn i osób wymienionych w zestawieniu podsumowującym rozgrywki. Przypominamy, że nagrody były ustalone na spotkaniu z kapitanami przed rozpoczęciem rozgrywek. Po odbiór nagród zapraszamy drużyny lub przedstawicieli drużyn na godz.14:00

NAGRODY

Za miejsce I   - puchar , dyplom , voucher na kwotę 800 zł do zrealizowania w sklepie sportowym, zwolnienie z wpisowego w kolejnej edycji.

Za miejsce II  -  puchar , dyplom , voucher na kwotę 400 zł do zrealizowania w sklepie sportowym, zwolnienie z wpisowego w kolejnej edycji.

Za miejsce III -  puchar , dyplom , zwolnienie z wpisowego w kolejnej edycji.

Miejsca 4-14 pamiątkowe dyplomy

Nagrody indywidualne dla najlepszych strzelców i bramkarzy

Wyróżnienia i podziękowania dla osób pomagających w organizacji ligi.

Poniżej podsumowanie rozgrywek;

Końcowa kolejność:
1 CMC Dąbrowa Górnicza
2 Bad Boys
3 Chelsea Rożka
4 Bloki United
5 Raptors Czeladź
6 FC Diablo
7 FMC
8 Czeladzkie Mustangi
9 SFA Polska
10 GIM Team
11 Kanonierzy
12 Red Kickers
13 CCKomputery.pl
14 FC Pierwszy Kontakt z Piłką

Najlepsi bramkarze:                                     Najlepsi strzelcy CLA edycji jesiennej 2014:
Nominowani:
 Grzegorz Harasiuk (Bad Boys)                         19 bramek - Łukasz Mamaj (CMC)
 Kamil Przesór (FMC)                                       18 bramek - Tomasz Urbański (Chelsea)
 Sebastian Wyderka (Raptors)                           16 bramek - Mateusz Ledwoń (Bloki)

Nagrody - podziękowania za wkład i poświecenie przy organizacji ligi dla:
Maciej Szczęsny ,Jacek Zadłużny ,Tadeusz Fronczek ,Kamil Król.

Zapraszamy po odbiór nagród . Do zobaczenia !!!!