Turniej Jorkyball i podsumowanie rundy -Trampkarze

Zarząd klubu CKS Czeladź w dniu 13.12.2014r zorganizował wewnętrzny turniej trampkarzy naszego klubu w Jorkyball w Sosnowcu.

To wyróżnienie i podziękowanie za bardzo udaną rundę jesienną i zdobycie mistrza jesieni w podokręgu Sosnowiec.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn:

-FC Skarpety (Kacper Ząbek, Jakub Litewka)

-TUTI Team (Bartosz Skonieczny, Jarek Dzieńgowski)

-Wirtus Pro (Sebastian Matura, Patryk Standio)

-FC Krzywe Trampki (Klaudiusz Ciszek, Michał Boguszko)

-Chelsea Rożka (Michał Zimoch, Kamil Klama)

-FC Kromka (Dominik Gołuchowski, Bartłomiej Witamborski)

Wyniki meczów:

Skarpety-Trampki    7:5

Kromka-Tuti            0:7

Rożka-Wirtus          7:6

Po rozgrywkach zasadniczych, dwie drużyny które zgromadziły najwięcej punktów zagrały w finale turnieju.

Tabela końcowa rundy zasadniczej:

1.FC Krzywe Trampki  12 pkt 33:18 +15

2.Chelsea Rożka        12 pkt  31:23  +8

3.Tuti Team                  9 pkt  33:18 +15

4.FC Skarpety              9 pk   27:22  +5

5.Wirtus Pro                 3 pkt  18:33  -15

6.FC Kromka                0 pkt   7: 35  -28

W finale spotkały się drużyny CHELSEA ROŻKA (Kamil Klama, Michał Zimoch) i FC KRZYWE TRAMPKI (Klaudiusz Ciszek, Michał Boguszko). Po bardzo emocjonującym meczu wygrały Krzywe Trampki 7:5 i zdobyli mistrzostwo Trampkarzy CKS Czeladź w JORKYBALLu .

To nie był jeszcze koniec zmagań w „klatkach”, ponieważ świeżo upieczeni mistrzowie zmierzyli się w Supermeczu z reprezentacją Zarządu CKS i również w tym ciekawym meczu górą byli młodzi zawodnicy FC Krzywe Trampki pokonując drużynę Zarządu 7:4.

Podsumowując: była to świetna zabawa, odbyło się kilka meczy towarzyskich między zarządem a trenerami, gdzie było przede wszystkim wesoło, a kilka pojedynków stało na dobrym poziomie.

Trzeba mieć naprawdę dobrą kondycję i poczuć tę grę, żeby coś wygrywać, dla nas wszystkich był to debiut, ale było super i najważniejsze, że chłopcy się świetnie bawili. Mamy zamiar tu wrócić jeszcze kiedyś. Miło tu można spędzić czas.” - powiedział tuż po turnieju Wiceprezes CKS Mariusz Zimoch.

Po skończonym turnieju wszyscy udali się do pobliskiej pizzerii gdzie zaplanowano podsumowanie rundy jesiennej, a także wręczono puchary, medale oraz dyplomy za JORKYBALL. Później trenerzy wręczyli wszystkim zawodnikom wyróżnienia za całokształt w rundzie jesiennej, oraz pięć statuetek z wyróżnieniem dla najlepszych, zdaniem trenerów, zawodników rundy, a byli to; Michał Boguszko, Michał Zimoch, Kamil Klama, Przemysław Malmon, Mateusz Dubiński. Ostatnią nagrodą była statuetka dla najlepszego zawodnika w plebiscycie klubowym, a drużyna w głosowaniu zdecydowała, że ta nagroda należy się bramkarzowi Przemysławowi Malmonowi.

A więc świetna runda dla trampkarzy została odpowiednio zakończona i podsumowana, było sportowo, wesoło i panowała koleżeńska atmosfera.

Oby tak dalej, oby więcej tak miłych akcentów i wyników, warto pracować, warto grać w CKS Czeladź.

Brawa dla trenerów, kierowników i zawodników. 1924!