Trampkarze przygotowują się do startu w III Lidze

Trampkarze przygotowują się do startu w III Lidze

Od kilku tygodni podopieczni trenera Daniela Płatka oraz trenera Gustawa Cyankiewicza przygotowują się do startu III Ligi wojewódzkiej trampkarzy. Kadra drużyny powiększyła się co jest bardzo dobrym sygnałem przed startem rozgrywek.

Nasza najstarsza grupa młodzieżowa trenuje trzy razy w tygodniu. Awans do III Ligi wymusza zarówno na zawodnikach jak i trenerach zdecydowanie większą mobilizację podczas okresu przygotowawczego. Bardzo ważne jest solidne przygotowanie fizyczne, mentalne oraz motoryczne bowiem rywalizacja z ekipami trzecioligowymi będzie zdecydowanie trudniejsza niż rok temu, kiedy nasza drużyna rywalizowała ligę niżej. 

Jednym z elementów okresu przygotowawczego był trening przeprowadzony w ostatnich dniach przez Rafała Bytomskiego, który zajmuje się przygotowaniem motorycznym zawodników w wielu klubach min. Zagłębiu Sosnowiec czy Górniku Zabrze.

Trener Bytomski przeprowadził jednostkę treningową z zawodnikami a także odbył mini szkolenie z naszymi trenerami Danielem Płatkiem i Gustawem Cyankiewiczem, które miało na celu nakreślenie najważniejszych aspektów na jakie należy zwrócić uwagę podczas treningu motorycznego. 

Serdecznie dziękujemy Trenerowi Rafałowi Bytomskiemu za jego obecność, pomoc i niezwykle cenne wskazówki, które mamy nadzieję nasi zawodnicy oraz trenerzy wykorzystają by lepiej przygotować się do rozgrywek ligowych. 

1924!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości