Poznaj NANO POWER by KLIMAINSTAL!

Poznaj NANO POWER by KLIMAINSTAL!

Firma Klimainstal już od 2008 roku pomaga w doborze i wykonuje instalacje nowoczesnych systemów klimatyzacji i wentylacji. Nasz partner z okazji okrągłej rocznicy swojej działalności zdecydował się pokazać swoje zupełnie nowe oblicze tworząc markę NANO POWER by KLIMAINSTAL.

NANO POWER by Klimainstal to marka stworzona na dziesięciolecie istnienia firmy. W ofercie produktowej można znaleźć m.in. autorską linię specjalistycznej chemii dla motoryzacji oraz profesjonalną chemię gospodarczą. Preparaty są stworzone na bazie innowacyjnych rozwiązań z zakresu nanotechnologii.

Dodatkowo firma Klimainstal dzięki owocnej współpracy z firmą MC POLSKA rozpoczęła także dystrybucję tworzonych przez swojego Partnera produktów. Stąd dodatkowo w ofercie NANO POWER by Klimainstal można znaleźć biodegradowalne preparaty do mycia i dezynfekcji powierzchni a także specjalistyczną chemię techniczną dla działów produkcji, utrzymania ruchu i serwisów.

Naszemu partnerowi serdecznie gratulujemy ciągłego rozwoju a kibiców oraz sympatyków zachęcamy do odwiedzin strony www.nanopower.pl oraz śledzenie sklepu z produktami dostępnego także na profilu NANO POWER w portalu Facebook.

1924!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości