PKM Sosnowiec partnerem CKS Czeladź

Zarząd CKS Czeladź z przyjemnością pragnie poinformować, że nowym partnerem klubu została spółka Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Sosnowcu. Umowa partnerska została podpisana na rok.

PKM Sosnowiec Sp. z o.o. jest największym przewoźnikiem Zarządu Transportu Metropolitalnego. Przedsiębiorstwo zostało utworzone 17 lipca 1997 roku. 31 lipca tego samego roku spółka została wpisana do rejestru handlowego. PKM Sosnowiec ma zajezdnie w trzech miastach Zagłębia Dąbrowskiego: Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej oraz Będzinie.

Dzięki tej pomocy klub będzie mógł rozwijać się jeszcze lepiej, dlatego serdecznie dziękujemy spółce PKM Sosnowiec za zaufanie oraz wsparcie!

Naszych sympatyków oraz kibiców zachęcamy do odwiedzin strony internetowej oraz zapoznania się z ofertą usług świadczonych przez naszego nowego partnera  ------>  LINK!

1924!