Noworoczny Turniej Piłki Nożnej już w sobotę

Już w najbliższą sobotę, 19 stycznia 2019 roku, w hali MOSiR w Czeladzi odbędzie się jeden z największych turniejów piłkarskich dla dzieci ostatnich lat, którego organizatorem jest CKS Czeladź.

Koordynatorem Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej, w którym wystąpi ponad 200 zawodników jest nasz trener, Bartłomiej Borówka. Podczas całodniowych zmagań na parkiecie hali MOSiR mierzyć będą się zawodnicy w trzech kategoriach wiekowych U6, U7 oraz U8. Co warto podkreślić w każdej grupie wiekowej wystąpi po 6 drużyn, a fakt obecności ekip z całego śląska sprawia, że turniej ten zyskuje rangę zmagań wojewódzkich!

Wśród zaproszonych drużyn są: Zagłębie Sosnowiec, GKS Jastrzębie, Górnik Jaworzno, Sparta Katowice, Czarni Sosnowiec, Akademia Sportu Wojkowice, RKS Grodziec, FA Zawiercie, AKS Niwka, MUKP Dąbrowa Górnicza, KS Mydlice.

Oczywiście w turnieju, w każdej kategorii wiekowej, wystąpią także nasze zespoły. Czeka nas super zabawa, wielkie emocje i co ważne wszyscy będą zwycięzcami bowiem dla każdego uczestnika organizator zadbał o medale. Będą też puchary dla drużyn.

Zapraszamy!

Sobota, 19 stycznia 2019 roku, Godzina 9:00 - Hala MOSiR w Czeladzi!

Nie może Was zabraknąć!

1924!