KlimaInstal nadal z CKS

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Firma KlimaInstal (www.klimainstal.pl/) przedłużyła umowę partnerską z naszym klubem na rundę wiosenną. Firma zajmująca się: projektami, dostawą, montażem i serwisem systemów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania wspiera nas już od dłuższego czasu. Współwłaściciel Firmy, Pan Tadeusz Zarębski, jest bardzo zadowolony ze współpracy i zachęca innych przedsiębiorców by także wsparli Czeladzki Klub Sportowy, a my oczywiście serdecznie ich zapraszamy. Dla wszystkich, którzy mogą pomóc nam w rozwoju naszego klubu, drzwi mamy szeroko otwarte.
CKS rośnie w siłę, piłkarze pierwszej drużyny są liderem Klasy A Podokręgu Sosnowiec, nasi trampkarze także zajmują pierwsze miejsce w lidze, orliki są w tej chwilę trzecią siłą w swoich rozgrywkach, a potencjał mają tak duży, że na pewno powalczą o mistrzostwo na wiosnę. Nasi młodzi piłkarscy adepci również czekają na dobroczyńców, którzy zechcieliby ich wesprzeć.
Mamy nadzieję, że to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości, spodziewamy się, że następne będziemy mogli opublikować już wkrótce. Odwiedzajcie naszą stronę internetową: www.cksczeladz.pl oraz fanpage na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/CKS.Czeladz