Fizjoterapia Justyna partnerem CKS Czeladź!

Fizjoterapia Justyna partnerem CKS Czeladź!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz klub rozpoczął współpracę z profesjonalną firmą fizjoterapeutyczną. Naszym partnerem została FIZJOTERAPIA JUSTYNA z Sosnowca. Dzięki tej współpracy nasi zawodnicy będą mogli liczyć na pomoc na najwyższym poziomie!

Fizjoterapia Justyna to firma znajdująca się w Sosnowcu przy ul. Ostrogórskiej 24. Jest  to miejsce niezwykłe, w którym świadczone są usługi na najwyższym poziomie z zakresu fizjoterapii. W gabinecie rozwiązywane są problemy funkcjonalne oraz dysfunkcji układu ruchowego zarówno zwykłych pacjentów jak i profesjonalnych sportowców. 

Podczas wizyty u naszego partnera każdy może liczyć na indywidualne podejście na najwyższym poziomie, pełną diagnostykę problemu oraz oczywiście szereg zabiegów, ćwiczeń oraz planów rehabilitacyjnych pozwalających na powrót do pełnej sprawności. 

Bardzo dziękujemy Fizjoterapii Justyna za zaufanie i pomoc! Cieszymy się, że dzięki rozpoczętej współpracy zarówno Zarząd Klubu jak i nasi zawodnicy mogą ze spokojem pracować na treningach. 

Zachęcamy do odwiedzin strony www.fizjoterapiajustyna.pl oraz polubienia strony naszego partnera na portalu Facebook

1924!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości