CKS Czeladź rośnie w siłę.

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zostały sfinalizowane formalności związane z definitywnymi transferami do Czeladzkiego Klubu Sportowego młodych piłkarzy, reprezentujących poprzednio barwy Górnika Piaski. Tym samym CKS zasiliło 15 juniorów mających za sobą występy w Śląskiej Lidze Juniorów Młodszych oraz 14 młodzików występujących w Okręgowej Lidze Młodzików Podokręgu Sosnowiec. W tej chwili w Czeladzkim Klubie Sportowym trenują piłkarze wszystkich grup rozgrywkowych: skrzaty, orliki, młodziki, trampkarze, juniorzy i seniorzy. W sumie około 150 zawodników grup młodzieżowych i prawie 30 zawodników aspirujących do gry w walczącej o awans do ligi okręgowej pierwszej drużynie.

Wszystkich nowych zawodników serdecznie witamy w CKS i życzymy im wybitnych osiągnięć sportowych podczas gry w naszych barwach.

Zarząd Czeladzkiego Klubu Sportowego