2 zwycięstwa na początek  rundy rewanżowej

Od dwóch zwycięstw zaczęli podopieczni trenera Adama Bały rozgrywki rundy rewanżowej Klasy A - w Podokręgu Sosnowiec.

Na inaugurację w 16 kolejce - CKS wygrał wysoko z Zagłębiem Dąbrowa Górnicza 7:1, a w 17 kolejce pokonał zespół SKS Łagisza 3:2 prowadząc już w pewnym momencie 3:0.  Duża nieskuteczność w tym meczu oraz super dyspozycja bramkarza gości uchroniła Łagiszę od wysokiej przegranej. Nasz zespół przeważał od początku spotkania, ale graliśmy tego dnia niedokładnie i dość wolno. Wkradła się też mała dekoncentracja, po której tracimy 2 bramki. Goście od początku bardzo ambitnie podeszli do tego meczu i groźnie kontratakowali.

Zasłużone zwycięstwo, które cieszy, brawa też należą się trójce sędziowskiej za dobre prowadzenie tych nie łatwych  zawodów, gdzie chwilami było bardzo nerwowo.

Już 3 maja 2021 r. kolejne spotkanie ligowe, tym razem na wyjeździe zagramy z silnym zespołem Łazowianki Łazy o godz.17:00