Olimpia Boruszowice Gospodarze

Oliver Stawicki
Andrzej Szufla

12.11.2015

W swoim ostatnim oficjalnym meczu w tym roku nasz zespół pewnie i bezapelacyjnie pokonał drużynę Piasta Ożarowice 5 do 1. Nasz zespół od początku spotkania narzucił swój styl gry, kontrolował sytuacje na boisku i starał się jak najszybciej ułożyc losy meczu. Przyjezdni też próbowali swoich okazji, jednak ich gra nie była na tyle skuteczna by poważniej zagrozic bramce strzeżonej przez Marka Kempę. Pierwszą bramkę w 15 minucie meczu strzelił Krzysiu Sobel, który wykorzystując małe zamieszanie w polu karnym gości silnym uderzeniem pokonuje golkipera gości. Dziesięc minut później strzela swoja drugą bramkę, pokazując wszystkim, że jest w doskonałej formie. Trzecia bramkę w pierwszej połowie dokłada Seba Świerc. W drugiej połowie obraz gry nie ulega zmianie. Jednak sytuacje bramkowe nie przekładają się na bramki. Dopiero w około 60 minucie meczu doskonałe podanie z rzutu wolnego wykorzystuje Janusz Barański, który głową pokonuje bramkarza gości. Piątą i ostatnia bramkę dla naszego zespołu zdobywa Patryk Małaczyński, który do pustaka dobija piłkę, po fantastycznej, składnej akcji naszych ofensywnych zawodników. Goście odpowiadają jednym trafieniem. Nasza drużyna w drugiej połowie miała jeszcze kilka dobrych sytuacji, ale zawdziła skutecznośc. Było tez widac rozluźnienie w naszej drużynie. Szkoda przede wszystkim straconej bramki, jednak gra naszej drużyny absolutnie na duży plus. Przede wszystkim wielkie brawa dla naszych bocznych pomocników Patryka Małaczyńskiego oraz Krzysia Sobla – fantastyczny mecz obu i to zarówno w ofensywie jak w obronie. Wielkie brawa dla całego zespołu, za to zwycięstwo. Można powiedziec, że szkoda iż ten sezon się skończył, z drugiej strony jednak podliczając wszystkie mecze ligowe oraz pucharowe to naprawdę naszym zawodnikom należy się w końcu odpoczynek. CWielkie dzięki za ten mecz i za ten sezon. Wkrótce na łamach naszej strony pojawi się podsumowanie tego sezonu. Dziękuję też licznie dziś zgromadzonym kibicom, za wsparcie na dzisiejszym meczu i w całym sezonie.