CKS Czeladź Gospodarze
Jedność Strzyżowice Goście

Czeladź, stadion im. Józefa Pawełczyka

Leszek Płoszański niesportowe zachowanie
Szymon Możdżeń kopnięcie rywala poza akcją
Paweł Gaworski niesportowe zachowanie

Łukasz Struzik Kierownik drużyny
Janusz Iłczyk Trener
Mirosław Trybulec Opieka medyczna
Marcin Malinowski Kierownik drużyny
Adam Katolik Trener
Adam Ostrowski Opieka medyczna

Paweł Jończyk

04.04.2015

Z prawdziwą przyjemnością na dzisiejszym meczu gościliśmy dawne gwiazdy Czeladzkiego Klubu Sportowego: Marka Bębna, Piotra Krawczyka, Andrzeja Nikodema, Mirosława Nikodema i Wojciecha Skrzypka.
Wiceprezes CKS Mariusz Zimoch powiedział po meczu: Wszystkie cegiełki w liczbie 100 przygotowane na dziś, rozeszły się błyskawicznie (to drugi raz z rzędu taka sytuacja). Będziemy zwiększać liczbę cegiełek, ponieważ dziś ich brakło, a zapotrzebowanie było większe. Wśród nabywców cegiełek jak zwykle rozlosowano trzy nagrody. Dziś nagrodą nr 1 była oryginalna koszulka CKS. Druga i trzecia to czapka zimowa CKS, oraz inne gadżety klubowe. Na trybunie głównej brakło krzeseł, zasiadło dziś na niej ponad 50 osób, w tym wybitni goście, wiele osób czekało i liczyło na przybycie Burmistrza, być może odwiedzi nas na kolejnym meczu. Wszyscy, którzy przybyli, mogli liczyć na ciepły poczęstunek - świąteczny żurek, przygotowany przez zarząd klubu. Tradycyjnie na meczu rozdano programy meczowe. Cieszymy się, że zawodnicy wygrali kolejny mecz i nadal jesteśmy liderami. A już za tydzień święto piłkarskie w Wojkowicach, kolejne ważne spotkanie i z pewnością jedno z najtrudniejszych. Derby przyjaźni na trybunach, a na boisku pewnie walka do ostatniej minuty o jakże ważne punkty.